fbpx
Skip to content Skip to footer
WhatsApp Image 2024-02-16 at 16.51.13
GUA'YA HOŞGELDİNİZ!

Bizim Hikayemiz Nasıl Başladı?

Gua Coffee Company hikayesi 2021 yılında İzmir Gaziemir’de kaliteye, yenilikçi ürünlere ve birinci sınıf hizmete güçlü bir şekilde odaklanarak başladı. Gua kelimesi, yıllanmış kahve kültürünün doğduğu ülke olan Endonezya dilinde mağara anlamına gelmektedir. Markanın gelişimi en başından itibaren dört ilkeye dayanmaktadır: Kalite, Misafire, Tedarikçiye, Personele ve Çevreye Saygı, Tüm Üretim Sürecinde Uzmanlık, Yenilik.

2021 yılında çıktığımız bu serüvende 1 yıl süren markalaşma çalışmalarının ardından 2022 yılının son çeyreğinde açtığımız 3 şube ile kahve sektöründe emin adımlarla ilerlemeye devam eden Gua markası 2023 yılında da yükselişine devam ederek bünyesine 1 adet depo 18 adet imzalanmış yeni şube 7 adet açılmış şube ile Gua markası Türkiye çapında bir marka haline gelmiştir.

2024 yılına girdiğimizde ise inovatif çalışmalar, merkez kadrosunu güçlendirmeye yönelik çalışmalar ve yeni Şubelerle sektördeki yerini emin adımlarla yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Sizin Hikayeniz, Bizim Taze Demlenmiş Kahvemiz Var

Gua’da her şeyi farklı görüyoruz çünkü herbirinizi görüyoruz. Sıradan olmadığınız çok açık. Siz bizden birisiniz. Ve bu sizi ailemizin bir parçası yapmaktadır. Aile şirketimiz, yüksek bir hedef ve asla taviz vermeyen bir ruhla kuruldu. Kaliteyi tüm alanda somutlaştırmak ve herbirinize tam da ihtiyacınız olan şekilde sunmak için sonsuz yenilik yapıyoruz.

Kaliteli Kahve

Güleryüzlü Personel

Her Zaman Taze

Benzersiz Çekirdek